KONST / Litografier / Färglitografi 16218035
nr 1621 8035
Färglitografi
Lars Åberg. Signerad, numrerad 1/40, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 45x31cm, yttermått inklusive ram: 65x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:58:09
100 kr
150 kr
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor